Deelnemers

Deelnemers Winterse Sfeerdagen 2017

Naam Inhoud stand website/facebook
De Sfeerstal Lekker eten & drinken sfeerstal.nl
Riga Ranch Chocolaterie/winkel/workshops rigaranch.nl
Wilgentenen & Wol Wilgentenen en Wol
Foto Swama Fotokaarten voor een goed doel members.casema.nl/ge.swama
Lekkers & Moois Suikervrije jam en chutney lekkersenmoois.com
Wil&Zo+Dreamz Lifestyle Kleding tom-du.nl
Sierart Sieraden sierart.nl
Sapvasten in Algarve Sapvasten in de Algarve – Portugal sapvastenindealgarve.nl
Simon van Capel Workshop Vogelvoer houder maken
Berry’s Beads Schapenvachten en dierenhuiden
Connie Mahler Chocozoenen en Fudge
Mieks Atelier Kleding
Prilorshop Cards & Gifts prilorshop.nl
Handmade Beads 4 you Sieraden en tassen etc. handmadebeads4you.nl
Toetie Froetie Gedroogd fruit etc toetie-froetie.nl
Tupperware Tupperware tupperware.nl
Laura’s Home en Deco Decoratie
Boer’n Winkel Soep&burgers van kalfsvlees boernwinkel.nl
Finca Forata Olijfolie Olijfolie etc. finca-forata.com
Beebox Biologische maaltijdboxen willemendrees.nl
Collens damesmode Dames mode collens-damesmode.nl
Little Haakshop Haak artikelen littlehaakshop.nl
Kraamzorg Babymoon Promo+Kersthebbedingen voor baby’s kraamzorgbabymoon.nl
Sfeerfabriek Interieur & Styling sfeerfabriek.com
Honing BeeZzz Imker & Honing
De Geode Ruwe mineralen en edelstenen geodecolliers.nl
Contactclown Toet (alleen 26-11) Voor zorg met een glimlach contactclowntoet.nl
Phoocus Focus aanbrengen in uw organisatie phoocus.nl
La Barbiera Wijn van druiven en fruit+walnootwijn
Golf & Country club Liemeer Promotie golf en golfclub golfclubliemeer.nl
DIGI – ME Digitaliseren historische film/video materiaal digime.nl
Bloemenhuis Pietersen Kleine kerstbomen/kerststerren/cyclamen bloemenhuispietersen.nl
Staal Design Alphen Stalen design interieur en exterieur staaldesignalphen.nl
Pocahondas Dierenhotel Alles over het dierenhotel dierenhotelpocahondas.nl
Restaurant Tijsterman Promo restaurant restaurant-tijsterman.nl
Lifestyle en Wol Schapenwol, vesten, kleding etc. lifestyleenwol.nl
Schoonheidssalon Carla van Vliet Oriflame, cosmetica op natuurlijke basis schoonheidssaloncarlavanvliet.nl
Ont.wikkeling Aloe Vera producten loopbaancoachingwerkt.nl
de Rijdende Kaasspecialist Verse nootjes en boerenkaas facebook.com/derijdendekaasspecialist/
The Little Present Shop Kleine presentjes the-little-present-shop.nl
Salon Jani Opmaken en nagels lakken schoonheidssalonjani.nl

 

 

 

 

Uitnodiging voor deelnemers/standhouders/ondernemers/verenigingen/sponsors voor de:

Winterse Sfeerdagen in Nieuwveen zaterdag 25 & zondag 26 november 2017 van 10.00 – 17.00 uur

Locatie: Riga Ranch, Blokland 56, 2441 GG Nieuwveen (ZH) Georganiseerd door: St. Stable Events Nieuwveen in samenwerking met: Riga Ranch paardenmelkerij (www.rigaranch.nl) B&B hotel en Theehuis De Sfeerstal (www.sfeerstal.nl)

De Winterse Sfeerdagen is een evenement dat voor de 2e keer wordt georganiseerd in Nieuwveen en biedt standhouders en ondernemers de mogelijkheid deel te nemen aan deze gezellige dagen en unieke concept. Het evenement vindt plaats in een overdekte stal, u staat droog en windvrij en de ruimte is sfeervol ingericht in winterse (kerst)sfeer. Bezoekers kunnen struinen langs de kraampjes, deelnemen aan verschillende activiteiten en workshops van o.a. de Riga Ranch en genieten van muziek en drankjes en smaakvolle lekkernijen van de Sfeerstal.

Wij zoeken en selecteren:
– Standhouders met creatieve artikelen of bedrijven met creatieve workshops
– Standhouders met een landelijk of ambachtelijk karakter of duurzame, biologische en sfeervolle producten, cadeau artikelen voor de feestdagen, proeverijen en diverse demonstraties
– Diverse verenigingen/clubs met zang, dans toneel en muziek etc.
– Sponsoren om de toegang en het parkeren voor bezoekers gratis te laten zijn

Wij bieden u aan:
– Twee gezellige dagen in een overdekte ruimte, u staat droog en windvrij
– De mogelijkheid om uw producten en/of diensten in een sfeervolle ambiance te presenteren
– Huur van kleine of grote kraam of een grondplek voor stand of kar
– Aantal drankjes consumptiebonnen
– Gratis parkeergelegenheid voor standhouders

Tarieven voor deelname per 2 dagen:
– Kraam small afm. 2.00×0.80 m. (lxb) € 100,00*
– Kraam large afm. 4.00×1.00 m. (lxb) € 150,00*
– Grondplek ca. 2×2 m² € 120,00*

*incl. sfeerverlichting + stroom (stekkerdoos) tot 500W. (tbv uw meegebrachte verlichting) Heeft u extra stroom nodig gaat dit op aanvraag.

Interesse voor deelname
Stuur een e-mail naar: wintersesfeerdagen@gmail.com

St. Stable Events Nieuwveen is een initiatief van de Riga Ranch en De Sfeerstal
Postadres: Hogendijk 5, 2441 CK Nieuwveen
E-mail: wintersesfeerdagen@gmail.com
Website: wintersesfeerdagennieuwveen.nl
Facebook: facebook.com/Winterse-Sfeerdagen-Nieuwveen